Apie mane ir JUS

Aivarai, labai džiaugiamės pasirinkę tave fotografuoti mūsų #lovestory ir vestuves! Pasakyti, kad tu 200x proc. išpildei mūsų lūkesčius, būtų tiesiog per maža! Drąsiai galime pasakyti, kad esi savo srities profesionalas ir be galo malonus, savo nuoširdumu ir rūpestingumu mus sužavėjęs žmogus, turintis krūvą prasmingų patarimų ir žinantis, ką ir kaip padaryti, kad kiekvienas kadras stilingai, nešabloniškai atspindėtų tikrą gyvenimo istoriją, dramą, jausmus, emocijas. Iš pirmo žvilgsnio, iš paskutinio žvilgsnio tavo fotografija neabejotinai išsiskiria iš kitų – akivaizdžiai buvo matyti, kad fotografija yra tavo aistra, kad puikiai išmanai visas fotografijos tendencijas. Nuo pirmos mūsų susitikimo minutės pajutome pasitikėjimą tavimi, ir ne veltui – kiekvienoje nuotraukoje užfiksuotas unikalus – ar tai momento ar detalės – grožis, o tavo bendravimo kultūra, atsidavimas ir aukštas energetinis potencialas paliko pačių maloniausių ir įsimintiniausių įspūdžių. Aivaras – tai tas išskirtinio braižo fotografijos meistras, kurio auros spalvų paletėje yra tik ryškiausios spalvos, su kuriuo tikrai pamirši apie visiems įprastą baimę žiūrėti į fotoaparato objektyvą, kad esi susikaustęs, nedrąsus, ir mėgausiesi kiekviena savo svarbiausios, išsvajotos dienos akimirka bei jausiesi laisvai ir… ypatingai. O rezultatai… kaip gi norisi rodyti kitiems! Žiūrėdami tavo sukurtas tokias gyvas, tokias reikalingas nuotraukas tylėjome sulaikę kvėpavimą, tik susitikus žvilgsniams tyliai tarėme vienas kitam tą banaliai nebanalią frazę “Dieve, kaip gražu…”. Šiurpuliukai. Nuo sustabdytų meilės filmo kadrų, nuo patirtų emocijų tą mūsų širdims brangią dieną, nuo įamžintų tavo fotoaparato objektyvu kutenančių drugelių, kurie tavo unikalios vizijos, ypatingo talento, ilgam užkariavusio mūsų širdis, dėka primins apie save vėl ir vėl, po n metų. Per visą kūną. Panašu, kad atradome geriausią fotografą Lietuvoje – jau nekantraujame pakviesti tave fotografuoti mūsų metines. Hihi! 🙃 Ačiū už tai, kad esi. #inspired  
Jekaterina

 

 

Pažintis su Aivaru, tai ne kas kita, o tik likimas… Kurio dėka, mes turime šeimos draugą… Tai labai šiltas, charizmatiškas ir pilnas neįtikėtinų idėjų fotografas… Kuris mato išskirtinį vaizdą ir turi tikrą talentą… Tariame nuoširdų AČIŪ, Tau Aivarai, už sukurtą, mūsų MEILĖS kiną… Kuriame vyrauja prabanga, stilius, harmonija… Tiesiog viskas atsispindi, jaučiama, nuotraukose… Ir kaskart žiūrint vis norisi atsirasti, būtent ten… Aivaras išpildė svajonę, dabar turime begalo gražų, mūsų dienos prisiminimą… Tai BEPROTIŠKAI – FANTASTIŠKA! Aivarą rekomenduojame kiekvienai porai, norinčiai nepamirštamų savo šventės akimirkų, visam gyvenimui… Net neabejojame, kad ateityje visas būsimas mūsų šventes įamžins, tik Aivaras!   Linkėjimai…
L&R

 

 

Jausmas – tai vienas geriausių apibūdinimų šiam fotografui. Profesionaliai laisvai, nuotaikingai ir begalo šiltai. Diena prabėgo kaip akimirka, o nuotraukos kaip iš pačio gražiausio romano. Tik Aivaro dėka žiūrėdami nuotraukas ašarojom, graudinomės ir mylėjom kaip TĄ dieną. Tiek emocijų
Pats didžiausias AČIŪ 
Sandra

 

 

Užfiksuota akimirka. Jausmas ir Emocijos. Tikrumas. Istorija. Ne tik šiai dienai, bet iki kol jaunieji pasitiks savo gyvenimo saulėlydį… Tokios štai Aivaro nuotraukos… ir po daugelio metų tikros ir gyvos. Klasika.
Na, o už visų šių nuotraukų ir objektyvo stovi draugas. Kuomet rinkomės ir ieškojome fotografo savo su vyru šventei, aš net nepagalvojau, kad fotografas gali Tiek daug patarti ir Tiek padėti. Tačiau Aivarui buvo aktualu įvairiausios detalės! Jis ne tik atvyko Tą dieną atlikti savo darbo, tačiau į visą procesą įsijungė nuo pat pradžių. Ko paklausi – atsakys, paprašysi patarimo – patars ir išsakys savo nuomonę. Tad esame dėkingi ne tik už įamžintas akimirkas, bet ir visą kitą pagalbą. Tikrai rekomenduojame kitiems!
Ir kaip pirmojo susitikimo metu sakei – „Manau, mes dar susitiksime“. Tad iki greito🖤
M&E

 

 

Aivarai, džiaugiamės, kad mūsų dieną būtent Tu įamžinai šios šventės akimirkas. Fiksavai patirtą laukimo jaudulį, nevaldomo džiaugsmo minutes, rimties, apmąstymų žvilgsnius. Stebint rezultatą užplūsta jausmas tarsi įamžinai mums taip svarbų, atmintyje išliksiantį visos šios dienos chaotišką, kartais neritmingą kvėpavimą. Mus žavi tavo požiuris i tai ką darai, sukuriamas santykis su klientu, jauki atmosfera,stiliaus pojūtis paprastuose dalykuose, užkrečiantis pozityvumas, kruopštumas, estetikos pojūtis. Jei kuriems jauniesiems tai yra svarbu, rekomenduojame pasitikėti šiuo žmogumi, savo srities profesionalu!
Justė

 

 

Renkantis fotografą savo šventės įamžinimui Aivaro darbai iškarto patraukė akį savo išskirtinumu, stiliumi bei subtilumu. O susitikus ir pabendravus neliko abejonių, kad fotografuoti ypatingą dieną patikėsime būtent jam. Tai žmogus su kuriuo lengva bendrauti, kuris kupinas įdėjų, patarimų ir yra atidus menkiausioms smulkmenoms. Tai fotografas, prieš kurio objektyvą visiškai nelieka jokio susivaržymo, viskas vyksta natūraliai ir lengvai. Na, o rezultatai… atimantys žadą! Aivaras puikiai atliko savo darbą, tad esame be galo jam dėkingi už nuostabius prisiminimus įamžintus nuotraukose taip jausmingai, skoningai ir unikaliai. Ačiū, Aivarai! Jūs tikras profesionalas 
Agnė

 

 

 

Su vyru ilgai svarstėme, kaip turėtume parašyti įvertinimą. Pradėjus, ištrynus ir vėl pradėjus supratome, kad padėką labai sunku perduoti raštu. Šis žmogus savo darbo meistras. Žiūrint nuotraukas, viskas akimirksniu sustojo ir atrodo vėl atsidūrėme toje pasakiškoje dienoje…♥️ Fotosesijos metu kartu su vyru jautėmės atsipalaidavę, Aivaras sudarė tokį jausmą lyg būtų labai artimas mūsų draugas! Didžiausias tau AČIŪ, kad taip gražiai įamžinai mūsų dieną!
Irma

 

 

Aivaras tas žmogus,kuris jau pačio pirmo pokalbio metu paliko vien teigiamas emocijas. Su vyru esame tie žmonės,kurie ne itin mėgsta fotografuotis,tačiau su Aivaru buvo taip lengva,jautėmės visiškai laisvai,atsipalaivę,aplink tvyrojo vien teigiama emocija 🙏 Ir tada gavom nuotraukas.. Visiškai WOW! Negalim patikėti,kad kiekviena nuotrauka viena už kita gražesnė! Gavom daaaug daugiau negu galėjom įsivaizduoju,viršijo mūsu lūkesčius milijonus kartu!
Aivarai,kad pasirinkom tave buvo pats geriausias sprendimas ir visa gyvenima liksim tau beprotiškai dėkingi! ❤️
Goda

 

 

Nuo pat pirmo susitikimo iki nuotraukų gavimo – viskas buvo nuostabiai gerai. Tikra Magija  Vestuvių dieną Aivaras sukūrė tiesiog tobulą atmosferą, kurioje jautėmės labai labai jaukiai ir laisvai! Fotosesija buvo vienas įsimintiniausių visos šventės momentų – energijos ir gerų emocijų bomba! Na ir žinoma, viską vainikuoja fotografijos – tokios gyvos, tokios profesionalios ir tokios galingos. Mūsų lūkesčiai išpildyti daugiau negu šimtu procentų 😍 Didelis didelis ačiū Aivarui! Savo srities profesionalas, atliekantis viską su dideliu polėkiu ir atsidavimu😍
Didžiausios rekomendacijos!!!
Evelina

 

 

Vaaau, geras  tokie buvo pirmieji mano ir vyro žodžiai peržiūrėjus mūsų vestuvių nuotraukas  Esame sužavėti Aivaro darbu: nuotraukos skoningos, kupinos emocijų, pastebėtos net menkiausios detalės! Komunikacija su Aivaru nuo pat pradžių buvo lengva ir sklandi: jis vis primindavo apie save mums, pasiklydusiems vestuvių darbų planavimo maratone, nestokojo įdomių idėjų fotosesijos vietoms, į darbą žiūrėjo tikrai labai atsakingai ir rimtai. Fotografuojant Aivarui jautėmės atsipalaidavę ir ramūs nepaisant to,kad šiaip fotoobjektyvas mums ne itin didelis draugas   Darkart Ačiū, Aivarai ir linkime sėkmės darbuose! 

 

 

Jeigu Aivaro darbas čia būtų vertinamas balais, tai neabejotinai skirtume aukščiausią! 🤗👍 Fotosesijos laukėme su nerimu, kadangi nesame mėgėjai fotografuotis, tačiau Aivaro profesionalumas ir geros emocijos išsklaidė visas baimes, procesas buvo smagus ir linksmas, mėgavomės kiekviena akimirka! Rezultatai dar geresni nei tikėjomės – sunku išrinkti geriausią kadrą, nes visi nerealus!! 😍 Ne kartą kalbėjom, kad jeigu galėtume viską kartoti, rinktumėmės tą patį fotografą, be jokių abejonių! Nepaprastai dėkingi už puikią, nuoširdžią pažintį ir draugystę nuo pirmos akimirkos ir paliktus gražius prisiminus.
Simona

 

 

Noriu rekomenduoti Aivarą visiems, kas myli ir supranta fotografiją, kas tikisi šilto ir malonaus bendravimo, kas nori išskirtinių nuotraukų savo šventei. Aivaras, tai šiltas ir nuoširdus žmogus, kuris geba ir moka pasidalinti savo puikiais patarimais, pasiūlymais, puikiomis įžvalgomis. Nei akimirkai nesuabejojome jog pasirinkome būtent tą žmogų, tą profesionalą, kuris tik taip kaip tu, sugebės pamatyti dieną tokią, kokią mes įsivaizdavome. Vykstant fotosesijai jautėmės prieš objektyvą drąsiai, net nemėgstantys fotografuotis prieš Aivaro objektyvą patampa modeliais :DDD Nereikėjo galvoti, kaip dabar reikės atsistoti, kur reikės padėti ranką ir panašiai viskas vyko natūraliai, tad ir nuotraukos gavosi labai šiltos ir jaukios, žodžiu OSOM  Tariame nuoširdų AČIŪ, Tau Aivarai. Turbūt dar ilgai atmintyje įstrigs tavo rankomis ir akimis įamžinti kadrai.
Aivarai, nesakome iki, sakome iki pasimatymo !!!

 

 

Aivaras tikras profesionalas, iškarto radome bendrą ryšį. Toks jausmas, kad ne į fotosesiją susirinkome, o tiesiog praleisti gerą laiką  Visiškai nevargino fotosesija, o priešingai daug bendravome ir puikiai papramogavome. Rezultatas pranoko lūkesčius.
Aivarai, dar kartą ačiū Tau už nuostabiai įamžintas mūsų šeimos akimirkas!
Linkėjimai!
Giedrė, Andrius ir Urtė

 

 

Savo projektams fotografo ieškojau ilgai. Jau buvau beskęstanti banalybės liūne ir beveik nuleidusi rankas, kai sutikau Aivarą. Tai vienas iš tų unikumų, kuris sugeba nufotografuoti ne tik vaizdą, bet ir jausmą, skonį, muziką. Savo darbui jis kelia tokius kokybės reikalavimus, kokių net nedrįsčiau tikėtis. Meniška, originalu, išjausta – tai tik keletas žodžių, apibūdinančių jo darbo stilių. Tik tokiam fotografui galiu patikėti tai, kas man brangiausia – prisiminimus.
Eglė

 

 

Kartu su Aivaru dirbome ne vienoje fotosesijoje. Lengvai bendraujantis, pilnas unikalių idėjų ir mokantis puikiai atskleisti herojų charakterius nuotraukose. Aivaro braižas išskirtinis, o jo talentas – nenuginčijamas. 
Živilė