MEILĖ DVEJONIŲ NEGIRDI…

Živilė & Andrius

Šventės vieta: Gorainių dvaras
MUA: Ieva Butkutė
Kostiumas: Suit Supply
Fotosesija: Black Bar
Vedėjas: Teatrola


Data: 07/03/2020

 

Sausio vidurys. El. paštas pamažu pildo vasaros kalendoriaus dienas. Tik vietoj įprastai žymimo X prisideda ir Y. O ir spręsti nieko nebereikia – visi vestuvių dienos vardai, ceremonijos, norai jau būna su atsakymais. Šast, vienas laiškelis. Jis netradicinis, nenutuokiamas – vestuvės už gero mėnesio. Dievinu netradicinius sprendimus ir tas mane labai žavi… O dar labiau paprastas, bei nuoširdus Živilės klausimas “Ar sutiktumėte fotografuoti mūsų vestuves?”. 

Stebiu kalendorių ant sienos. Švarus, baltas mėnesio lapas ir skaičiai su komfortabiliomis dienomis, skirtomis tik tau. Bet argi didelis nuostolis, jei ta viena diena dalinsiuosi su žmonėmis, kurie nuoširdžiai trokšta šventės sau? Argi dviejų žmonių meilei yra netinkamas metas pasakyti “taip”? Ir mano atsakymas “Taip. Sutinku.”

Šventės diena buvo pilna garsaus ir nevaldomo Živilės ir Andriaus juoko, tikrų jausmų, visiškos laisvės gyvenimui… Fotografinė kelionė tik prasidėjo, buvo taip lengva, nes aš švenčiau kartu su jais… vienas kadras keitė kitą…

Tik vėliau visi supratome, jog numatyta diena buvo lemtinga. Po šios šventės visas pasaulis užsidarė ir sustojo…

Meilė dvejonių negirdi, meilė atsako tik į ryžtingai mylinčių žmonių klausimus. Taip – žodis, turėjęs meilės vertę…